שבוע ספורט ישראל 2017

מחוז דרום

תאריך

ישוב

סוג האירוע

כתובת האירוע

שעת התחלה 

שעת סיום

16.5.17

 הר חברון

יום ספורט ישובי

שמעה ד.נ הר חברון

16:30

18:30

19.5.17

 הר חברון

יום ספורט בית ספרי

עתניאל ד.נ הר חברון

10:00

12:00

17.5.17

 יואב

קפוארה -טקס חלוקת תעודות ומופע פתוח להורים

אולם חוגים בית גוברין

17:00

18:30

16.5.17

 יואב

ג'ודו -טקס חלוקת חגורות

סטודיו בית הבנים - כפר מנחם

17:00

19:00

14.5.17

 יואב

ה. אמנותית- מופע פתוח להורים

אולם הספורט בגת

17:30

19:00

18.5.17

 יואב

טאקוונדו - מבחן דרגה וחלוקת תעודות

אולם גל גרוסמן

17:00

19:00

15.5.17

אופקים

אליפות בתי הספר היסודיים באתלטיקה לפרטים

איצטדיון עירוני שפירא

09:00

13:00

16.5.17

אופקים

צעדת וותיקי אופקים בן דורית לפרטים

רחוב הרצל

09:30

13:00

16.5.17

אופקים

טורניר כדורסל בין בתי הכנסת לפרטים 

אולם ספורט עירוני

19:00

22:30

18.5.17
אופקים
טורניר כדורסל לפרטים
אולם ספורט עירוני
09:30

14.5.17

אשקלון

אליפות ג'ודו

אולם אומנויות לחימה

10:00

13:00

15.5.17

אשקלון

טורניר קטרגל

מתנ"ס נווה אילן

17:00

19:00

15.5.17

אשקלון

טורניר כדורשת

מתנ"ס נווה אילן

20:00

22:00

15.5.17

אשקלון

מופע קאפורה

מתנ"ס נווה אילן

17:00

19:00

16.5.17

אשקלון

פעילות אתלטיקה ביתספרי

אצטדיון אתלטיקה

08:30

10:00

17.5.17

אשקלון

טורניר כדורסל/כדורגל

מגרש בית יחזקאל

16:30

18:30

17.5.17

אשקלון

יום ספורט היתולי בית ספרי

 בית ספר בית יחזקאל

08:00

10:00

17.5.17

אשקלון

טורניר כדורסל/כדורגל

ב"ס ממ"ד ברנע

16:30

18:30

17.5.17

אשקלון

תחרות קארטה

אולם מתנ''ס ברנע

17:30

19:30

17.5.17

אשקלון

טורניר שחמט

 מתנ"ס נווה דקלים

17:30

20:00

17.5.17

אשקלון

משחקי ליגה ארצית בכדורשת

אולם מקיף ה'

21:00

23:00

17.4.17

באר טוביה

יום ספורט משחקי כדור לבית הספר היסודיים

בתיכון באר טוביה

08:30

13:00

11.5.17

באר שבע

מירוץ לילה

רחבת העירייה

18:00

12:00

15.5.17

דימונה

יום ספורט

איצטדיון

16:00

18:30

16.5.17

דימונה

יום ספורט

ברחבי העיר

16:30

20:00

12.5.17

חוף אשקלון

משפחה ספורטיבית

יד מרדכי - בי"ס חופים

8:00

12:00

14.5.17

חוף אשקלון

מירוץ הלפיד לזיכרו של יוחנן הילברג ז"ל

ניצן -  מ.א חוף אשקלון

16:00

19:30

15.5.17

חוף אשקלון

תחרות טניס חוף אשקלון

תלמי יפה

16:00

20:00

15.5.17

חוף אשקלון

טורניר כדורגל יישובי ז-ח

כפר סילבר

18:00

20:00

19.5.17

חוף אשקלון

סטריטבול

יד מרדכי - בי"ס שקמה

16:00

20:00

15.5.17

ירוחם

טורניר כדורגל- אבות ובנים

עמוס הנביא-  מגרש  קט  רגל

17:00

21:30

18.5.17

ירוחם

תחרות ג'ודו  אזורית לפרטים

עמוס הנביא-  אולם  ספורט

15:30

20:00

15.5.17

להבים

טורניר טניס שולחן כיתות ו-ח

מעודון הנוער שדרות רימון

17:00

19:00

15.5.17

להבים

ריצה עממית - תריאטלון הורים ילדים

כיכר הגמלים

16:00

17:00

17.5.17

להבים

תחרות כדורסל הורים ילדים

אולם פייס בבית הספר

16:00

18:00

18.5.17

להבים

תחרות כדורגל הורים ילדים

איצטדיון

15:00

17:00

19.5.17

להבים

צעדת בית הספר

להבים

08:30

11:30

15.5.17

לכיש

כדורשת

אולם ספורט בנאורה

19:30

23:00

16.5.17

לכיש

יום ספורט בת ספרי

מושב נאורה

09:00

12:00

14.5.17

מ.א. אשכול

טורנירים כדורגל א-ו

מ.א. אשכול

13:30

15:00

16.5.17

מ.א. אשכול

הפנינג יום האוהד בכדורסל

מ.א. אשכול

17:00

19:00

18.5.17

מ.א. אשכול

טורניר כדורעף מקומי

מ.א. אשכול

17:00

19:00

18.5.17

מיתר

מרוץ הלילה במיתר

כביש הטבעת כל הישוב

10:48

00:00

12.5.17

מצפה רמון

יום ספורט בית ספרי

בי"ס רמון

9:30

11:30

14.5.17

מצפה רמון

יום ספורט אתגרי

איצטדיון יישובי

15:30

20:00

16.5.17

מרחבים

יום ספורט

ביס מבועים

8:00

12:00

18.5.17

מרחבים

יום ספורט

תיכון מרחבים

9:00

12:30

18.5.17

נתיבות

חוויית ריקוד לכל המשפחה

העצמאות 82

18:00

20:00

15.5.17

נתיבות

כדורגל אבות ובנים

ספורטק שכ' נווה נוי

17:00

19:00

13.5.17

עומר

יום המשפחה בטניס לפרטים

ספורטק עומר

9:00

16:00

16.5.17

עומר

טורניר כדורגל אזורי

ספורטק עומר

17:00

19:00

16.5.17

ערבה התיכונה

יום ספורט יסודי

ספיר ד.נ ערבה

09:00

13:00

15.05.17

ערד

תחרות אתלטיקה לבתי הספר יסודיים

איצטדיון אתלטיקה

8:30

12:00

17.05.17

ערד

הפנינג משחקי כדור לכל המשפחה

היכל הספורט

16:00

18:00

15.5.17

קריית גת

טורניר מאמאנט

אולם תיכון רבין

19:00

22:00

16.5.17

קריית גת

אירוע של פרחי שחייה

אשדוד

15:00

18:00

18.5.17

קריית גת

מירוץ הלילה ה8 של קריית גת

פארק פ"ז

18:00

22:00

18.5.17

קריית גת

מירוץ לילדים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם

פארק פ"ז

19:00

20:00

18.5.17

קריית גת

אירוע חשיפה של בית ספר לכדורגל

פארק פ"ז

17:30

19:00

18.5.17

קריית גת

הפנינג ספורטיבי למשפחות

פארק פ"ז

17:00

20:00

15.5.17

קרית מלאכי

יום ספורט

הראל /הורדים

09:00

14:00

16.5.17

קרית מלאכי

יום ספורט

נצח/ אילת

09:00

14:00

17.5.17

קרית מלאכי

יום ספורט

האחים/ז'בוטנסקי

09:00

14:00

18.5.17

קרית מלאכי

יום ספורט

אלי כהן/ויצמן

09:00

14:00

19.5.17

קרית מלאכי

יום ספורט

עציון/בר יהודה

09:00

14:00

16.5.17

שדות נגב

הורים וילדים בטניס שדה

מושב תקומה

15:30

19.:30

16.5.17

שדות נגב

אליפות במשחקי כדור הורים וילדים

אולם ספורט במועצה

09:00

13:00

15.5.17

שדות נגב

הגינות בתי ספר יסודי במשחקי כדור

אולם ספורט במועצה

09:00

13:00

17.5.17

שדות נגב

אבות ובנים בכדורסל

קיבוץ סעד

16:00

18:00

19-20.5.17

שער הנגב

תחרות שחייה- גביע האביב ה- 33

מרכז הידרותרפי שער הנגב

 8:00

17:00

12.5.17

שפיר

יום ספורט בתי ספר אזוריים

בית ספר מרכז שפירא+ אבן שמואל

10:00

12:00